Dzisiaj jest 19 maja 2022, 18:57

• Czat widoczny dla wszystkich, główne fora dostępne po zalogowaniu.
  • Krzysiek_1094@wp.plśr maja 11, 2022 7:54 pm
    Cześć zamówiłem towar z Aliexpress z wysyłką z Chin ale przy zamówieniu nie doliczyło mi podatku VAT tak jak zawsze się to odbywa. W jaki sposób go zapłacić? ( towar jeszcze nie dotarł do mnie). Pisałem do sprzedawcy ale odpisał mi że wysyła towar I tak z magazynu z Europy. Nie wiem co jest grane. Później jak wszdem jeszcze raz na aukcję i zaznaczyłem wysyłka z Polski to towar był droższy właśnie o ten podatek VAT a jak dawałem z Chin to nie doliczyło podatku.
  • Ttaassmmaannndz maja 08, 2022 9:44 am
    Witam, wygrałem spór i zaznaczyłem jedno z możliwych rozwiązań, ale nie widzę żadnej opcji, żeby to zaakceptować hmm miał może ktoś już tak ?
    Gośćczw kwie 28, 2022 6:04 pm
    Jestem starsza osobą,otrzymałam inny towar,muszę wysłać zdjęcie otrzymanej rzeczy do sprzedawcy w aplikacji AliExpres.Może jakąś młoda mądra głowa mi napisze ścieżkę jak to mam zrobić,bo czarno to widzę....
    Gośćndz mar 27, 2022 2:01 pm
    Przesyłki
    Gośćndz mar 27, 2022 2:01 pm
    Przesyłka
    Gośćpt mar 25, 2022 2:50 pm
    Budapeszt
  • 4logicpn mar 21, 2022 6:57 pm
    Witam. Mam problem ze zwrotem pieniędzy na Aliexpress. Omyłkowo zamknąłem zakup potwierdzając otrzymanie produktu mimo,że nie dotarł. Kiedy zorientowałem się co zrobiłem napisałem do sprzedawcy opisując problem. Ten odesłał mnie do serwisu Aliexpress bym otworzył spór. Sporu nie da się otworzyć bo minęło 15 dni od zakończenia transakcji. Czy miał ktoś podobną sytuację ? Jak odzyskać pieniądze?
    Gośćczw mar 17, 2022 7:38 am
    Cześć , mam pytanie . Zakupilam towar na aliexpress i mam mozliwosc bezpłatnego zwrotu bez podawania przyczyny, czy mam potwierdzic odbiór i zgłosic zwrot, czy moze od razu zakładac spór?
    Gośćpn mar 07, 2022 7:32 pm
    Https://gohere.pl/p/WhvA/YLna/11Qd?dl=F964PxO0 !!! polecam super to jest !!!
  • Costaaa2233ndz lut 20, 2022 12:35 pm
    Cześć mam pytanie zamówiłem 6 dni temu paczkę z ali na sledzeniu z aliexpress nie ma żadnej informacji że paczka została wysłana. W informacjach zamówienia wyświetlał się numer śledzenia wkleiłem go ma stronę z śledzeniem paczek i pokazuje, że kraj docelowy to Francja a paczkę zamówiłem do polski ktoś wie o co może chodzić? Dodam, że nie paczka nie ma jeszcze żadnego statusu.
No one is chatting

Zaloguj się  •  Zarejestruj się